Stiri MangaShop.ro https://www.mangashop.ro/ Ultimele noutati Fri, 26 May 2017 10:21:17 +0300 Fri, 26 May 2017 10:21:17 +0300 Copyright 2017 MangaShop.ro 30 ro Nou proiect anime Non Non Biyori https://www.mangashop.ro/stiri/nou-proiect-anime-non-non-biyori.html Fri, 26 May 2017 09:12:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/nou-proiect-anime-non-non-biyori.html Manga Giant Spider & Me: A Post-Apocalyptic Tale de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/manga-giant-spider-me-a-post-apocalyptic-tale-de-la-seven-seas.html Thu, 25 May 2017 13:20:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-giant-spider-me-a-post-apocalyptic-tale-de-la-seven-seas.html Promo anime TV Action Heroine Cheer Fruits https://www.mangashop.ro/stiri/promo-anime-tv-action-heroine-cheer-fruits.html Thu, 25 May 2017 09:13:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/promo-anime-tv-action-heroine-cheer-fruits.html Promo al treilea film Yuki Yuna Is a Hero: Washio Sumi Chapter https://www.mangashop.ro/stiri/promo-al-treilea-film-yuki-yuna-is-a-hero-washio-sumi-chapter.html Wed, 24 May 2017 13:19:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/promo-al-treilea-film-yuki-yuna-is-a-hero-washio-sumi-chapter.html Devilman si Devilman VS. Hades de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/devilman-si-devilman-vs-hades-de-la-seven-seas.html Wed, 24 May 2017 09:05:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/devilman-si-devilman-vs-hades-de-la-seven-seas.html Promo partea a doua OVA High School Fleet (Haifuri) https://www.mangashop.ro/stiri/promo-partea-a-doua-ova-high-school-fleet-haifuri.html Tue, 23 May 2017 13:18:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/promo-partea-a-doua-ova-high-school-fleet-haifuri.html Nou film anime Love, Chunibyo & Other Delusions! https://www.mangashop.ro/stiri/nou-film-anime-love-chunibyo-other-delusions.html Tue, 23 May 2017 09:00:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/nou-film-anime-love-chunibyo-other-delusions.html Promo film anime Blame! https://www.mangashop.ro/stiri/promo-film-anime-blame.html Mon, 22 May 2017 12:36:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/promo-film-anime-blame.html Manga Inuyashiki de Hiroya Oku se incheie la volumul 10 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-inuyashiki-de-hiroya-oku-se-incheie-la-volumul-10.html Sun, 21 May 2017 12:29:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-inuyashiki-de-hiroya-oku-se-incheie-la-volumul-10.html Promo episodul sapte net anime Mobile Suit Gundam Thunderbolt https://www.mangashop.ro/stiri/promo-episodul-sapte-net-anime-mobile-suit-gundam-thunderbolt.html Sat, 20 May 2017 12:00:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/promo-episodul-sapte-net-anime-mobile-suit-gundam-thunderbolt.html Al doilea trailer anime Love and Lies https://www.mangashop.ro/stiri/al-doilea-trailer-anime-love-and-lies.html Fri, 19 May 2017 12:09:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/al-doilea-trailer-anime-love-and-lies.html Sase noi manga de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/sase-noi-manga-de-la-seven-seas.html Thu, 18 May 2017 12:21:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/sase-noi-manga-de-la-seven-seas.html Primul promo anime Welcome to the Classroom of the Supreme Ability Doctrine https://www.mangashop.ro/stiri/primul-promo-anime-welcome-to-the-classroom-of-the-supreme-ability-doctrine.html Wed, 17 May 2017 12:16:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/primul-promo-anime-welcome-to-the-classroom-of-the-supreme-ability-doctrine.html https://www.mangashop.ro/stiri/al-doilea-promo-anime-original-kaito-ansa.html Tue, 16 May 2017 11:51:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/al-doilea-promo-anime-original-kaito-ansa.html Al doilea promo Saiyuki Reload Blast https://www.mangashop.ro/stiri/al-doilea-promo-saiyuki-reload-blast.html Mon, 15 May 2017 13:04:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/al-doilea-promo-saiyuki-reload-blast.html Nou promo film anime Lu over the wall https://www.mangashop.ro/stiri/nou-promo-film-anime-lu-over-the-wall.html Mon, 15 May 2017 09:23:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/nou-promo-film-anime-lu-over-the-wall.html Promo special web film anime Fairy Tail: Dragon Cry https://www.mangashop.ro/stiri/promo-special-web-film-anime-fairy-tail-dragon-cry.html Sun, 14 May 2017 11:47:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/promo-special-web-film-anime-fairy-tail-dragon-cry.html Seria tribute manga Neo Parasyte m de la Kodansha Comic https://www.mangashop.ro/stiri/seria-tribute-manga-neo-parasyte-m-de-la-kodansha-comic.html Sat, 13 May 2017 12:29:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/seria-tribute-manga-neo-parasyte-m-de-la-kodansha-comic.html Anime TV It'd be Good if Only Little Sister Was Here https://www.mangashop.ro/stiri/anime-tv-it-d-be-good-if-only-little-sister-was-here.html Fri, 12 May 2017 12:30:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/anime-tv-it-d-be-good-if-only-little-sister-was-here.html Manga Fairy Tail se incheie peste inca doua volume https://www.mangashop.ro/stiri/manga-fairy-tail-se-incheie-peste-inca-doua-volume.html Thu, 11 May 2017 11:46:00 +0300 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-fairy-tail-se-incheie-peste-inca-doua-volume.html