Stiri MangaShop.ro https://www.mangashop.ro/ Ultimele noutati Tue, 24 Jan 2017 04:59:50 +0200 Tue, 24 Jan 2017 04:59:50 +0200 Copyright 2017 MangaShop.ro 30 ro Trailer primul film Yuki Yuna Is a Hero: Washio Sumi Chapter https://www.mangashop.ro/stiri/trailer-primul-film-yuki-yuna-is-a-hero-washio-sumi-chapter.html Mon, 23 Jan 2017 12:16:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/trailer-primul-film-yuki-yuna-is-a-hero-washio-sumi-chapter.html Manga Pastel la final https://www.mangashop.ro/stiri/manga-pastel-la-final.html Sun, 22 Jan 2017 13:10:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-pastel-la-final.html Trailer film anime Genocidal Organ https://www.mangashop.ro/stiri/trailer-film-anime-genocidal-organ.html Sun, 22 Jan 2017 09:30:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/trailer-film-anime-genocidal-organ.html Primul teaser anime TV The Royal Tutor https://www.mangashop.ro/stiri/primul-teaser-anime-tv-the-royal-tutor.html Sat, 21 Jan 2017 13:08:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/primul-teaser-anime-tv-the-royal-tutor.html Manga Sleeping Beauty (Nemuremehime) de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/manga-sleeping-beauty-nemuremehime-de-la-seven-seas.html Sat, 21 Jan 2017 09:03:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-sleeping-beauty-nemuremehime-de-la-seven-seas.html Primul promo anime Clockwork Planet https://www.mangashop.ro/stiri/primul-promo-anime-clockwork-planet.html Fri, 20 Jan 2017 13:35:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/primul-promo-anime-clockwork-planet.html Manga Dragon Half de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/manga-dragon-half-de-la-seven-seas.html Fri, 20 Jan 2017 09:09:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-dragon-half-de-la-seven-seas.html Manga Spirit Circle de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/manga-spirit-circle-de-la-seven-seas.html Thu, 19 Jan 2017 13:05:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-spirit-circle-de-la-seven-seas.html Trailer al treilea film Chain Chronicle: The Light of Haecceitas https://www.mangashop.ro/stiri/trailer-al-treilea-film-chain-chronicle-the-light-of-haecceitas.html Thu, 19 Jan 2017 09:18:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/trailer-al-treilea-film-chain-chronicle-the-light-of-haecceitas.html Manga Cutie Honey A Go Go! de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/manga-cutie-honey-a-go-go-de-la-seven-seas.html Wed, 18 Jan 2017 12:16:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-cutie-honey-a-go-go-de-la-seven-seas.html Nou promo anime Granblue Fantasy https://www.mangashop.ro/stiri/nou-promo-anime-granblue-fantasy.html Wed, 18 Jan 2017 09:03:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/nou-promo-anime-granblue-fantasy.html Spinoff manga The Testament of Sister New Devil Storm! de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/spinoff-manga-the-testament-of-sister-new-devil-storm-de-la-seven-seas.html Tue, 17 Jan 2017 14:38:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/spinoff-manga-the-testament-of-sister-new-devil-storm-de-la-seven-seas.html Manga Hatsune Miku: Bad?End?Night de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/manga-hatsune-miku-bad-end-night-de-la-seven-seas.html Tue, 17 Jan 2017 12:09:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-hatsune-miku-bad-end-night-de-la-seven-seas.html Primul promo anime The Eccentric Family 2 (Uchouten Kazoku 2) https://www.mangashop.ro/stiri/primul-promo-anime-the-eccentric-family-2-uchouten-kazoku-2.html Tue, 17 Jan 2017 09:03:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/primul-promo-anime-the-eccentric-family-2-uchouten-kazoku-2.html Manga Captain Harlock: Dimensional Voyage de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/manga-captain-harlock-dimensional-voyage-de-la-seven-seas.html Mon, 16 Jan 2017 15:00:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-captain-harlock-dimensional-voyage-de-la-seven-seas.html Manga The Count of Monte Cristo (Monte Cristo Hakushaku) de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/manga-the-count-of-monte-cristo-monte-cristo-hakushaku-de-la-seven-seas.html Mon, 16 Jan 2017 12:02:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-the-count-of-monte-cristo-monte-cristo-hakushaku-de-la-seven-seas.html Promo OVA Onihei: This Man, Heizou Hasegawa https://www.mangashop.ro/stiri/promo-ova-onihei-this-man-heizou-hasegawa.html Mon, 16 Jan 2017 09:04:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/promo-ova-onihei-this-man-heizou-hasegawa.html Devilman G de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/devilman-g-de-la-seven-seas.html Sun, 15 Jan 2017 15:09:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/devilman-g-de-la-seven-seas.html Manga Magical Girl Special Ops Asuka de la Seven Seas https://www.mangashop.ro/stiri/manga-magical-girl-special-ops-asuka-de-la-seven-seas.html Sun, 15 Jan 2017 12:21:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/manga-magical-girl-special-ops-asuka-de-la-seven-seas.html Nou promo Kuroshitsuji: Book of the Atlantic https://www.mangashop.ro/stiri/nou-promo-kuroshitsuji-book-of-the-atlantic.html Sun, 15 Jan 2017 09:02:00 +0200 https://www.mangashop.ro/stiri/nou-promo-kuroshitsuji-book-of-the-atlantic.html