0
produse
Cos de cumparaturi

In aceasta perioada dificila companiile care ne aduc marfa de la furnizorii nostri din SUA si Anglia anunta intarzieri semnificative. Din acest motiv apar frecvent intarzieri in livrarea comenzilor. Ne cerem scuze si va multumim pentru intelegere.

The New World (comics)

Rating:
Seria:
Audienta:
Tineri (16+)
Limba:
Engleza
Nr. de pagini:
176
Imagini:
Color
Dimensiune:
B5 (aprox 17cm x 25cm)
Publicat in:
22.01.2019
Editura:
ISBN:
9781534308725
Gen:
76,50 Lei
Pret lista: 80,50 Lei
In stoc furnizor
(Mai putin de 5 ramase)
Estimare livrare: 28.07.20 - 02.08.20
Descriere:

Entertainment Weekly's Best Comics of 2018
The Onion's AV Club's Best Comics of 2018

The United States of America -- after the Second Civil War.

Two people meet and fall in love. One, a very orderly vegan hacker ready to make some mess. The other, a chaotic cop with a reality tv show that never stops.

Head. Over. Heels. With the entire Republic of New California after them, they run.

A ballistic SF action romance mini-series in the vein of MAD MAX and ROMEO AND JULIET by ALES KOT, TRADD MOORE and HEATHER MOORE.

The entire story in one package.




Pentru a putea adauga o recenzie, trebuie sa fii logat.